strona internetowa www ang web page zbiór uporządkowanych logicznie połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki
    Jeśli kochasz gatunek MOBA powiązany z zręcznościowymi strzelankami to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Paragon w wersji steam na PC.
    pobierzpc.pl

Skin Statue Builder ciekawy plugin do serwerów minecraft

statue

Skin Statue Builder to bardzo często pobierany plugin którego efekty działania doskonale znamy wszyscy. Pozwala on na stworzenie dużych a nawet bardzo dużych posągów w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Plugin ten umożliwi Ci np wyróżnienie najlepszego budowniczego na serwerze tworząc statuetkę o określonej wielkości na podstawie skinu gracza. Po aktualizacjach plugin umożliwia też stworzenie posągów potworów a autorzy zapowiadają rozwój w kierunku dodania większej ilości posągów mobów.Działanie pluginu Skin Statue Builder jest bardzo proste. Pobiera skin w postaci pliku .png wybranego gracza aby następnie przeczytać plik pixel po pixelu sprawdzając kod koloru pixela. Na podstawie pobranych danych tworzy we wskazanym miejscu znacznie powiększoną kopię w której zamiast pojedynczych pixeli zostaną załadowane bloki wełny o podobnym kolorze. Plugin nie jest jednak idealny i nie zawsze znajduje poszukiwany kolor. Odwzorowanie nie będzie więc perfekcyjne i czasem w przypadku niemożności znalezienia koloru wstawiany jest blok białej wełny. Dzięki temu pluginowi można w prosty sposób zaaranżować spawn na serwerze dodając statuy jako elementy ozdobne. Czasem ów budowle zostają przemienione przez admina na użyteczne narzędzie np widziałem zrobionego ze świnki mobgrindera :) Minecraft dysponuje ogromną ilością pluginów a Skin Statue Builder jest obecnie jednym z najczęściej pobieranych pluginów serwerów do Minecrafta.

Komendy/Permisje

Komenda Opis Permisje
/skin [name] Buduje skin podanego gracza skins.build
/skin undo Cofa wstawienie ostatnio stworzonego skina
/skin smooth Dodaje kolor człowieka przy pomocy drewna po użyciu /skin [name]
/skin [name] clay Buduje skina w trybie gliny skins.build
/skin [name] glass Buduje skina w trybie szkła skins.build
/colortest start Określa ile kolorów jest obsługiwanych przez plugin colortest.colortest
/colortest status Pokazuje rezultaty powyższego testu colortest.colortest
/skinload [name] Buduje skina z załadowanego pliku skins.load

Building Mobs

Komenda Opis Permisje
/mobstatue [type] Buduje statuetkę moba mobs.build
/mobstatue undo Cofa budowanie moba mobs.build
/mobbuild [type] Buduje statuetkę moba mobs.build

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    strona internetowa www ang web page zbiór uporządkowanych logicznie połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki
    Jeśli kochasz gatunek MOBA powiązany z zręcznościowymi strzelankami to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Paragon w wersji steam na PC.
    pobierzpc.pl