Rób,wszystko,z,głową,,szczególnie,piec!,Minecraft,minecraft domy płoną przez piec,minecraft jak uchronić się przed pożarem,minecraft jak zabezpieczyć dom przed spłonięciem,piec w minecrafcie,Poradniki Minecraft,Minecraft, minecraft poradnik, poradnik minecraft, porady minecraft, mody do minecrafta, mody minecraft, pluginy minecraft, serwer minecraft, serwery minecraft, publiczny serwer minecraft, publiczne serwery minecraft" />Rób wszystko z głową, szczególnie piec!

Jak większość z nas wie, Minecraft to bardzo rozbudowana gra komputerowa, która nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością wśród milionów ludzi z całego świata. Jest to propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych. W związku z tym, że w MC można robić naprawdę sporo rzeczy a przede wszystkim zbudować swój własny dom z wyposażeniem, należy trzymać się pewnych zasad jak i reguł, które również obowiązują w naszym świecie, tym realnym.

Otóż, posiadając drewniany dom, pod żadnym pozorem nie rób w nim pieca, no chyba, że zrobisz to z głową i nie zrobisz go bezpośrednio na drewnie tylko dobrze oprawisz kamieniem – brukiem. Masa osób popełniła ten niewybaczalny błąd i w większości przypadków skończyło się to w ten sposób, że ich domek nad którym pracowali wiele godzin, zwyczajnie się spalił. Tego na pewno nie chcesz, prawda? Zatem pamiętaj, robiąc piec w drewnianym domku zrób go tak, aby było bezpiecznie. Potraktuj tą grę jak realne życie, gdyż bardzo wiele jej elementów jest odzwierciedleniem rzeczywistości i realnego życia.

Jeśli już znudzi Ci się tryb jednoosobowy, z ang. singleplayer, koniecznie spróbuj zagrać w MC przez internet z innymi ludźmi. W Polsce mamy masę dobrych i popularnych serwerów na których z pewnością poznasz wielu ciekawych ludzi. Kto wie, może w przyszłości założysz swój własny serwer Minecraft? Czas pokaże, póki co trzymaj się określonych zasad i rób wszystko z głową, abyś nie musiał pluć sobie w brodę, gdy okaże się, że wiele godzin grania pójdzie po prostu na marne.

 

2 komentarzy do Rób wszystko z głową, szczególnie piec!

  • Jacek  mówią:

    No nie wiem gram… gram pare ładnych lat ale nigdy mi piec nie zapalił drewnianego domu… ciekawe… jedynie mój rozpalony kominek

    • Slenderek  mówią:

      No to co? co szkodzi w poradniku zdjęcie z płoniętym domkiem?

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>