Popularne problemy z odpaleniem Minecrafta.

2zhh53t

Zdarza się że niczemu winne duszyczki błąkają się po otchłaniach internetu w poszukiwaniu zbawienia. Mają problem, nie działa im Minecraft. Chcieliby po prostu pograć, ale nie mogą bo nie działa. Taka duszyczka chodzi po różnych stronach nie znajdując odpowiedzi aż w końcu trafia na tą i jej problem zostaje rozwiązany. Sprawdź, czy będziesz kolejną zbawioną od niemożności grania duszyczką? :)

Problem: Po kliknięciu enter game mam czarny ekran, a gra przestaje odpowiadać. Rozwiązanie: Sprawdź, czy wszystkie Twoje sterowniki ( zwłaszcza od karty graficznej ) są aktualne, oraz upewnij się, że masz javę która odpowiada Twojemu systemowi operacyjnemu ( 32/86 lub 64 bitowa wersja. W systemie Windows 7 można sprawdzić ilu bitowy jest system operacyjny klikając prawym przyciskiem myszki na mój komputer i wybierając właściwości. Interesujące Cię informacje znajdziesz w polu typ systemu )

Problem: Error: Could not create the Java Virtual Machine Rozwiązanie: Nieaktualne sterowniki karty graficznej czyli j.w

Problem: Klikam w ikonkę, ale nic się nie dzieje Rozwiązanie: Odinstaluj starą wersję javy, ściągnij i zainstaluj nową. Uruchom ponownie komputer.

Problem: Widzę komunikat bootstrap ERROR w czasie odpalania Minecrafta. Rozwiązanie: Wyłącz filtrowanie protokołów dla Minecrafta w firewallu.

Problem: Nie mogę wejść na serwer Rozwiązanie: Opcji jest kilka, przede wszystkim sprawdź jaką masz wersję, a następnie na jakiej wersji jest serwer na który chcesz wejść. Często zdarza się, że gracz posiada wyższą wersję gry, niż serwery które jeszcze nie zdążyły na nią przejść. Dla przykładu, jeżeli masz wersję 1.8.0 a serwery są na 1.7.5 nie wejdziesz na rzaden z nich. Innym powodem, może być Twoje połączenie z internetem, firewall lub po prostu serwer na który próbujesz wejść jest wyłączony.

W razie dalszych problemów przeczytaj artykuł Minecraft nie działa, pomocy! lub przejrzyj dział Minecraft problemy z grą

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>