Jak,zrobić,stół,rzemieślniczy?,Jak zrobić stół rzemieślniczy,Jak zrobić stół rzemieślniczy w minecrafcie,Minecraft,Minecraft stół rzemieślniczy,Minecraft survival,Stół rzemieślniczy,Poradniki Minecraft,Minecraft, minecraft poradnik, poradnik minecraft, porady minecraft, mody do minecrafta, mody minecraft, pluginy minecraft, serwer minecraft, serwery minecraft, publiczny serwer minecraft, publiczne serwery minecraft" />Jak zrobić stół rzemieślniczy?

Grając w Minecrafta na survivalu, jedną z podstawowych rzeczy jaką musimy zrobić to tak zwany stół rzemieślniczy. Z wyglądu przypomina to drewnianą skrzynkę i tak też wygląda. Wbrew pozorom, dzięki tej magicznej skrzynce możemy zrobić bardzo wiele przedmiotów jak i niezbędnych narzędzi do dalszego wydobywania niezbędnych surowców.

Stół rzemieślniczy to także coś co powinniśmy zrobić jako pierwsze, gdyż to dzięki niemu możemy robić wszelkiego rodzaju siekiery, kilofy, łopaty itd. Aby wykonać stół rzemieślniczy, musimy zdobyć chociażby jedną kostkę drewna. Tak więc udajemy się do najbliższego lasu i wykopujemy ręcznie jedną, kwadratową kostkę tego wspaniałego a zarazem niezbędnego surowca w grze Minecraft. Gdy już ją zdobędziemy, otwieramy nasz ekwipunek na „E”, robimy z owej kostki drewna cztery kostki desek a z kolei z d

esek robimy stół rzemieślniczy. Dokładniej: cztery kostki drewna rozkładamy w czterech wolnych kostkach obok naszego ludzika.

W ten oto sposób stworzyliśmy podstawowy stół rzemieślniczy dzięki któremu będziemy mogli wytwarzać wszelkiego rodzaju pozostałe narzędzia. Jak widzimy, zrobienie takiego stołu to nic trudnego, można nawet rzec, że jest to po prostu bułka z masłem, nawet dla początkujących graczy. W następnych poradnikach nauczymy się tworzenia kolejnych, niezbędnych i niezwykle przydatnych narzędzi dzięki którym nasza przygoda w grze Minecraft nabierze zupełnie nowego wymiaru i jeszcze bardziej wciągnie nas do wspaniałej gry na długie i niezapomniane wieczory.

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>