Jak,zrobić,drewniany,miecz,w,Minecrafcie?,crafting,crafting drewniany miecz,drewniany miecz mc,jak zrobić drewniany miecz w minecrafcie,Minecraft,minecraft drewniany miecz,Poradniki Minecraft,Minecraft, minecraft poradnik, poradnik minecraft, porady minecraft, mody do minecrafta, mody minecraft, pluginy minecraft, serwer minecraft, serwery minecraft, publiczny serwer minecraft, publiczne serwery minecraft" />Jak zrobić drewniany miecz w Minecrafcie?

Grając na survivalu i mając włączone potworki, na pewno nie raz, nie dwa spotkałeś się z niemiłą sytuacją, gdy to jeden z nich zwyczajnie Cię zabił i straciłeś przez to zgromadzone itemki z ekwipunku. Ta sytuacja ma miejsce bardzo często. Oczywiście, przed wspomnianymi potworkami można się bronić robiąc to na różne sposoby lecz najskuteczniejszy to po prostu posiadanie miecza i używanie go. Prawda jest taka, że miecz się do tego dobrze nadaje, dużo bardziej niż goła ręka bądź inne narzędzia.

Stworzenie miecza jest banalnie proste. W związku z tym, że jest to miecz wykonany z drewna, znowu potrzebujemy desek i patyków jak i stołu rzemieślniczego – co jest chyba oczywiste, prawda? Wyciągamy nasz stół, kładziemy go na ziemi, otwieramy prawym przyciskiem myszy i układamy deski w pierwsze i drugiej kolumnie od góry, na środku, a pod spodem, również na środku lecz na samym dole kładziemy tym razem jeden patyk. I oto mamy, nasz długo wyczekiwany miecz dzięki któremu będziemy mieć znacznie większe szanse w pojedynku z danym potworkiem.

Jak widać, tworzenie podstawowych narzędzi w Minecrafcie jest banalnie proste i absolutnie każdy może temu sprostać. Co więcej, przedmioty te robi się w taki sposób, iż przypomina to tworzenie ich na żywo, w naszym realnym świecie w którym żyjemy. Jest to dodatkowy plus jak i powód do tego, aby Minecraft zyskał większą sympatię jak i podziw z naszej strony. Twórca tejże niesamowicie rozbudowanej gry zasługuje na prawdziwe pochwały, gdyż odwalił kawał dobrej roboty, czyż nie?

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>