Jak,zrobić,drewniany,kilof,w,Minecraft?,drewniany kilof minecraft,jak zrobić drewniany kilof,jak zrobić drewniany kilof w minecrafcie,kilof minecraft,minecraft drewniany kilof,Minecraft jak robi się drewniany kilof,Poradniki Minecraft,Minecraft, minecraft poradnik, poradnik minecraft, porady minecraft, mody do minecrafta, mody minecraft, pluginy minecraft, serwer minecraft, serwery minecraft, publiczny serwer minecraft, publiczne serwery minecraft" />


    woda dar natury getfresh oferuje dostawy wody źródlanej do biur firm i domów w całej polsce zadzwoń
    woda-reklamowa.pl

Jak zrobić drewniany kilof w Minecraft?

Rozpoczynając swoją długą przygodę z grą Minecraft należy opanować pewne podstawy. Do podstaw tych należy między innymi umiejętność tworzenia niezbędnych narzędzi takich jak siekiera, kilof czy też łopata. Oczywiście nie wspominając już o stole rzemieślniczym, który powinniśmy zrobić jako pierwszy, gdyż to właśnie dzięki niemu możemy bezproblemowo tworzyć dalsze przedmioty a w tym także niezbędne narzędzia.

W tym poradniku zajmiemy się kilofem. Jak już wiesz, jest to podstawowe narzędzie, które tworzy się bardzo podobnie do siekiery. Otóż, wystarczy mieć dwa patyki bądź kije, jak kto woli, rozchodzi się o to samo. Oprócz nich potrzebujemy także trzy kostki desek.

Po pierwsze, wyciągamy z ekwipunku nasz ukochany stół rzemieślniczy, układamy dwa patyki na środku w pierwszej i drugiej rubryce od dołu a następnie na samej górze układamy trzy kwadraty desek. To co zrobimy wyglądem powinno przypominać dużą literę T.

Oczywiście, kilof nie musi być drewniany, zamiast desek możemy położyć kamienie, żelazo, złoto bądź diament. Kilofów można zrobić kilka rodzajów. Ten drewniany oczywiście jest najsłabszy. Podobnie jest w przypadku łopaty, miecza bądź słynnej siekiery służącej do rąbania drewna. Jeśli ktoś nie domyśla się do czego może posłużyć kilof w Minecrafcie – służy on do wydobywania kamienia, który znajduje się pod ziemią bądź jego zlepek tworzy skałę bądź skały. Kamień jest bardzo ważnym surowcem, którego powinniśmy sporo wydobyć, gdyż na pewno się przyda i to nie raz, nie dwa a masę razy.

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    woda dar natury getfresh oferuje dostawy wody źródlanej do biur firm i domów w całej polsce zadzwoń
    woda-reklamowa.pl