Jak,zrobić,drewnianą,łopatę?,drewniana łopata w minecrafcie,jak zrobić drewnianą łopatę w minecrafcie,Minecraft,minecraft drewniana łopata,z czego robi się drewnianą łopatę w minecrafcie,Poradniki Minecraft,Minecraft, minecraft poradnik, poradnik minecraft, porady minecraft, mody do minecrafta, mody minecraft, pluginy minecraft, serwer minecraft, serwery minecraft, publiczny serwer minecraft, publiczne serwery minecraft" />Jak zrobić drewnianą łopatę?

Łopata w Minecrafcie jest czymś co w ekwipunku powinniśmy mieć zawsze, podobnie jak pozostałe, podstawowe narzędzia zaczynając od siekiery a kończąc na mieczu. Łopata wbrew pozorom jest bardzo przydatna. Dzięki niej możemy prędzej wykopywać ziemię a także niszczyć liście na drzewach i zdobywać w ten sposób cenne sadzonki. Dzięki nim możemy sadzić kolejne drzewa i rozmnażać w ten sposób potrzebne surowce do budowy domu.

Zrobienie łopaty nie jest niczym trudnym. Oczywiście, standardowo musimy mieć w posiadaniu niezbędny stół rzemieślniczy bez którego ani rusz. W związku z tym, wyciągamy stół, kładziemy go blisko nas na trawie, klikamy na niego prawym przyciskiem myszki i układamy patyki wraz z deskami. Robimy to w ten oto sposób: dwa kije układamy w pierwszej i drugiej kratce od dołu na samym środku (tak jak to przeważnie bywa), następnie na samej górze, po środku dajemy deski.

W ten oto prosty a wręcz banalny sposób stworzyliśmy sobie łopatę dzięki której będziemy wstanie wykopać multum ziemi. Jest to podstawowa łopata, którą można nazwać łopatą pierwszego stopnia, gdyż jest drewniana – najsłabsza. Kolejna jest wykonana z kamienia, następnie z żelaza, złota i diamentu. Ta ostatnia – diamentowa, jest dosyć ciężka w przygotowaniu ze względu na to, iż ciężko a nawet bardzo ciężko jest zdobyć/wykopać diament. Potrzebujemy do tego bardzo dobrego kilofa, gdyż drewnianym nie jesteśmy wstanie tego uczynić. Jak widzimy, Minecraft to bardzo rozbudowana gra komputerowa, która jest skutecznym zabijaczem czasu i dostarczyć może sporo rozrywki każdemu kto w nią zagra.

Zostaw odpowiedź

*

Możesz użyć następujących tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>